Ozonowanie Warszawa Centrum

Usługę ozonowania świadczymy w centrum Warszawy, na całym jej terenie oraz w okolicach. Nasi specjaliści to zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy każdą wizytę rozpoczynają od zmierzenia ilości ozonu w powietrzu specjalnym miernikiem. Znając ten wskaźnik mogą dobrać odpowiednią moc generatora ozonu, który wytwarza i rozpyla aktywny tlen. nie bez znaczenia jest również wielkość ozonowanego pomieszczenia – urządzenie o innej mocy zostanie użyte do samochodu, a o innej do dużego magazynu. Posiadamy szeroką gamę sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie działać w każdych warunkach.

Ozon jest całkowicie bezpieczny dla środowiska, dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu. Jest również w pełni ekologiczny. Podczas wykonywanej usługi pomieszczenie musi zostać opuszczone, a po jej zakończeniu należy je dokładnie wywietrzyć. Po tym czasie można swobodnie przebywać we wnętrzu i oddychać świeżym powietrzem.

Ozonowanie to główna usługa firmy Ozonus. Wykorzystując ten aktywny tlen jesteśmy w stanie zdezynfekować i zdezodoryzować wszystkie pomieszczenia. Właściwości fizyczne tego utleniającego się gazu umożliwiają mu dotarcie do każdego zakamarka, a także wnikanie we włókna tapicerek i wykładzin.

Ozonowanie w centrum Warszawy

Świadczymy usługi profesjonalnego ozonowania pomieszczeń i przedmiotów, w tym między innymi mieszkań, domów, biur, przedszkoli, szkół, sklepów i samochodów. Dzięki tej metodzie dezynfekcji w szybki i bezpieczny sposób możemy wyeliminować z otoczenia wszystkie bakterie, grzyby, wirusy, roztocza i małe insekty. W jednym momencie pozbędziemy się również nieprzyjemnych zapachów, które bywają bardzo trudne do zneutralizowania innymi metodami.
Wszystkie usługi wykonujemy rzetelnie, a priorytetem dla nas jest Państwa komfort i zadowolenie. Działamy sprawnie, jesteśmy terminowi i punktualni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy także usługi nocne i weekendowe. Wówczas ozonowanie nie stanowi przeszkody w Państwa codziennych obowiązkach. Wiele razy współpracowaliśmy już z przedsiębiorstwami i instytucjami z centrum i wszystkich dzielnic Warszawy. Ozonowaliśmy żłobki, szkoły, przychodnie, szpitale, salony fryzjerskie, urzędy i sklepy. Działamy także w domach i mieszkaniach prywatnych. Należy mieć świadomość tego, iż nawet najdokładniejsze, regularne sprzątanie nie jest w stanie zastąpić ozonowania, gdyż nie pozwala na całkowitą dezynfekcję wszystkich powierzchni oraz szczelin i zakamarków. Wyzwanie stanowią także tapicerki i wykładziny, które są idealnym siedliskiem dla grzybów i alergenów.