Ozonowanie biur Warszawa

 Ozonowanie to bardzo skuteczna, a zarazem bezpieczna metoda dezynfekcji i dezodoryzacji. Staje się coraz bardziej popularna wśród firm, instytucji, szpitali, a także osób prywatnych. Ozon, dzięki swoim właściwościom i postaci gazowej jest w stanie dotrzeć nawet w najbardziej niedostępne miejsca, takie jak szczeliny czy włókna dywanu. Po czasie zamienia się on w tlen, dzięki czemu wystarczy jedynie przewietrzyć pomieszczenie po ozonowaniu i odczekać kilka godzin, aby znów móc bezpiecznie w nim przebywać.

ozonowanie w biurach Warszawa

Ozonowanie pomieszczeń biurowych

Wykonujemy ozonowanie w pomieszczeniach biurowych i magazynowych w Warszawie, bez względu na ich metraż. Posiadamy ozonatory o różnej mocy, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie urządzenie do konkretnych potrzeb. Nasi pracownicy rozpoczynają cały proces od zbadania stężenia ozonu w danym wnętrzu, które następnie powtarzają po skończonej pracy. Podczas ozonowania konieczne jest opuszczenie biura, a także zabranie ze sobą wszystkich żywych roślin. Po kilku godzinach można już wrócić do pomieszczeń – tym samym nie blokujemy pracy firmy na długi czas. Realizujemy również zlecenia w nocy lub weekendy, aby jeszcze mniej utrudniać Państwu możliwość działania.

Dzięki wykonanemu przez nas ozonowaniu znikną z biura wszystkie nieprzyjemne zapachy, wraz z odorem dymu tytoniowego. Co najważniejsze, pozbędziemy się również bakterii, wirusów, pleśni i grzybów ze wszystkich powierzchni i najtrudniej dostępnych zakamarków, w tym z przewodów klimatyzacyjnych. Powietrze po ozonowaniu stanie się czyste, odczuwalne będzie uczucie świeżości, które doda komfortu przebywającym w biurze pracownikom oraz kontrahentom. Regularne powtarzanie tego zabiegu pozwoli na całkowicie pozbycie się drobnoustrojów i utrzymanie biura w czystości nie tylko z zewnątrz.

ozonowanie biur Warszawa

Ozonowanie w biurach

Przestrzenie biurowe są jednymi z najczęściej poddawanych ozonowaniu. Duża rotacja pracowników i kontrahentów sprzyja namnażaniu się wirusów i bakterii. Ogólnodostępne urządzenia i sprzęty, klimatyzacja, a także pomieszczenia socjalne, w których znajduje się jedzenie i miejsca do jego spożywania również mają wpływ na rozwój drobnoustrojów. Wykładziny, które często pokrywają biurowe podłogi nie tylko brudzą się z wierzchu, lecz także wchłaniają wszelkie zapachy, a w przypadku utrzymującej się wilgoci mogą również stać się siedliskiem pleśni i grzybów. Nawet regularne sprzątanie przez zatrudnioną, profesjonalną firmę sprzątającą nie jest w stanie wyeliminować wszystkich zarazków i pozbyć się nieprzyjemnych woni. Dlatego też, każda firma powinna systematycznie poddawać swoje pomieszczenia ozonowaniu, które zostanie przeprowadzone przez specjalistów przy użyciu odpowiednich maszyn.