ozonowanie bemowo

Ozonowanie Bemowo

Wykonujemy ozonowanie na terenie całej Warszawy, między innymi na Bemowie. Proces przebiega przy użyciu generatorów ozonu, które sztucznie wytwarzają ten gaz nazywany “aktywnym tlenem”. Nasi specjaliści dobierają odpowiednie stężenie do konkretnego pomieszczenia, używając do tego precyzyjnych mierników ozonu. Dzięki szerokiej gamie urządzeń o różnej mocy możemy wykonywać tę usługę zarówno na małych powierzchniach, jak i w wielkopowierzchniowych sklepach czy halach. 

Gazowa postać ozonu pozwala na dotarcie we wszystkie miejsca, niedostępne przy stosowaniu innych metod. Ponieważ jest on naturalny i ekologiczny, jest także bezpieczny dla otoczenia. Podczas wykonywanej usługi należy opuścić pomieszczenie na kilka godzin, jednak po tym czasie wystarczy tylko dokładnie wywietrzyć wnętrze, aby wrócić do normalnego użytkowania. Powietrze po zabiegu będzie przyjemnie świeże i odczuwalnie czyste.

ozonowanie

Ozonowanie to usługa ciesząca się największą popularnością wśród naszej oferty. Przy pomocy tego naturalnie występującego ozonu jesteśmy w stanie zdezynfekować wszystkie powierzchnie. Gaz dzięki swoim właściwościom utleniającym nie tylko niszczy wszelkie drobnoustroje i alergeny, a także usuwa nieprzyjemne zapachy z wszystkich powierzchni.

ozonowanie na bemowie

Ozonowanie na warszawskim Bemowie

Ozonujemy wszystkie pomieszczenia, w tym mieszkania, domy, biura, sklepy, szpitale, szkoły i inne instytucje publiczne, a także samochody. W szybkim czasie jesteśmy w stanie pozbyć się bakterii, grzybów, wirusów i roztoczy oraz małych insektów. Ozonowanie działa nie tylko na powierzchnie płaskie, wnika również w tkaniny i tapicerki. Jest to również metoda dezodoryzacji – po wykonaniu usługi znikają wszystkie nieprzyjemne zapachy, w tym dymu tytoniowego czy woń odzwierzęcą. 

Ozonowanie mniejszych pomieszczeń, na przykład domowych, zajmuje zazwyczaj około dwóch godzin. Czas zabiegu zależy również od zmierzonego na początku stężenia ozonu w powietrzu. Działamy tak, aby jak najmniej naruszać Państwa swobodę, dlatego też oferujemy usługi w nocy oraz w weekendy. Te dwie opcje przydatne są zwłaszcza dla biur i miejsc użytku publicznego, w których w ciągu dnia przebywa dużo ludzi, również pracujących. 

Z naszej usługi ozonowania skorzystało już wiele firm z Bemowa, a także przedszkola, szkoły, przychodnie, urzędy i wiele innych miejsc z całej Warszawy. Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby prywatne w celu dezynfekcji i dezodoracji ich mieszkań, domów i samochodów. Wynika to ze świadomości, iż nawet częste sprzątanie nie jest w stanie wyeliminować wszystkich drobnoustrojów, zwłaszcza ze szczelin i zakamarków.