Ozonowanie Żoliborz

Usługę ozonowania wykonujemy na warszawskim Żoliborzu oraz na terenie całego miasta i jego okolic. Sam proces przeprowadzany jest przez wyszkolonych specjalistów, którzy przy pomocy mierników ozonu dobierają odpowiednie stężenie gazu. Jest to możliwe dzięki poznaniu obecnego już stężenia ozonu w powietrzu. Wykorzystując generatory ozonu rozpylają go w danym pomieszczeniu. Dysponujemy urządzeniami o różnej mocy, dzięki czemu możemy wykonywać zlecenia zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych halach. Ozon jest ekologiczny dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu, a w dodatku bezpieczny dla otoczenia. Jego postać pozwala na dotarcie do każdego miejsca, również we włókna tkanin. Podczas trwania usługi pomieszczenie musi zostać opuszczone na kilka godzin. Po jej zakończeniu wystarczy jedynie dokładnie wywietrzyć wnętrza i można wrócić do swoich codziennych zajęć. Od razu będzie można poczuć różnicę w świeżości i czystości powietrza.

Ozonowanie to jedna z naszych głównych usług. Klienci chętnie po nią sięgają, ponieważ dzięki temu naturalnie występującemu gazowi jesteśmy w stanie zdezynfekować i zdezodoryzować wszystkie pomieszczenia w domu i biurze. Ozon posiada właściwości, które umożliwiają dotarcie do nawet najbardziej niedostępnych szczelin i zakamarków, niszcząc przy tym wszelkie zarazki i drobnoustroje.

Ozonowanie na warszawskim Żoliborzu

ozonowanieNaszą usługę ozonowania wykonujemy w każdym rodzaju pomieszczeń. Ozonujemy mieszkania i domy, biura, budynki użyteczności publicznej, szkoły, sklepy, a także samochody. Jest to szybki i nieinwazyjny sposób na wyeliminowanie z otoczenia wszystkich bakterii, grzybów, roztoczy i insektów. Działanie ozonu obejmuje nie tylko płaskie powierzchnie, lecz także tapicerki, wykładziny i inne tworzywa. Jednocześnie pomaga w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów, które bywają wyjątkowo trudne w neutralizacji. Przykładem mogą być zapachy odzwierzęce lub dym tytoniowy.

Zależy nam przede wszystkim na wygodzie naszych klientów, dlatego też działamy sprawnie i terminowo. Czas, który potrzebny jest na ozonowanie może wynosić już od dwóch godzin. Jest to zależne między innymi od wielkości powierzchni i początkowego stężenia ozonu w powietrzu. Usługi realizujemy również nocą i w weekendy, aby nie zakłócać Państwa pracy i spokoju w ciągu dnia. Wiele razy współpracowaliśmy już z firmami, klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi z Żoliborza i całej Warszawy. Ozonowanie cały czas zyskuje na popularności dzięki osiąganym efektom i rosnącej świadomości dotyczącej czystości.