Ozonowanie Wola

Usługę ozonowania wykonujemy w okolicach Warszawy, a także na jej terenie, w tym na Woli. Wszystkie czynności wykonywane są przez specjalistycznie wyszkolony zespół, który posiada nie tylko niezbędne kwalifikacje, lecz także długoletnie doświadczenie. Krok pierwszy rozpoczyna miernik stężenia ozonu, dzięki któremu możemy się dowiedzieć, ile tego gazu znajduje się w powietrzu przed rozpoczęciem ozonowania. Wiedza ta jest niezbędna do określenia prawidłowej mocy generatorów ozonu. Oprócz znajomości tego wskaźnika kluczowa jest również wielkość ozonowanego pomieszczenia. 

Ozon pochodzi z naszego naturalnego środowiska, dzięki czemu jest on nie tylko całkowicie bezpieczny dla wszystkich organizmów, lecz także w pełni ekologiczny. Podczas całego procesu pomieszczenie musi zostać opuszczone, a po jego zakończeniu należy dokładnie je wywietrzyć. Pozwoli to na szybki powrót do swoich codziennych obowiązków, a oddychanie świeżym powietrzem będzie bardzo przyjemne.

Ozonowanie stanowi najważniejszą gałąź naszych usług. Dzięki aktywnemu tlenowi jesteśmy w stanie zdezynfekować wszystkie pomieszczenia, a jednocześnie wykonać dezodoryzację. Właściwości tego utleniającego się gazu umożliwiają wnikanie cząsteczek w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsca i szczeliny oraz włókna tkanin.

Ozonowanie na warszawskiej Woli

Usługę ozonowania wykonujemy w każdym rodzaju pomieszczeń, między innymi w domach, mieszkaniach, biurach, przedszkolach, szkołach, sklepach i samochodach. Dzięki tej metodzie w bardzo szybki sposób jesteśmy w stanie wyeliminować z otoczenia wszelkie zarazki, wirusy, grzyby, pleśń i alergeny. Dezynfekujemy nie tylko powierzchnie płaskie, lecz także wszystkie zakamarki oraz tapicerki i wykładziny. Dodatkowo w tym samym czasie neutralizujemy trudne do usunięcia zapachy, jak te pozostawione po pożarze czy remoncie. Mając na względzie Państwa wygodę działamy bardzo sprawnie i terminowo. Ozonowanie małego mieszkania zajmuje nam zazwyczaj około dwóch godzin. Na czas trwania usługi ma wpływ zarówno wielkość powierzchni, jak i początkowe stężenie ozonu w powietrzu. Pracujemy także w nocy i w weekendy, aby jak najmniej naruszać Państwa codzienną pracę. Wiele razy współpracowaliśmy już z firmami mającymi swoje siedziby na Woli, a także ze żłobkami, szpitalami, urzędami i wieloma innymi obiektami  z całej Warszawy i okolic. Odwiedzamy również mieszkania i domy, gdyż nasi klienci zdają sobie sprawę z tego, iż nawet najdokładniejsze, regularne sprzątanie nie jest w stanie wyeliminować z wnętrza wszystkich drobnoustrojów.