Ozonowanie Włochy

Swoje usługi ozonowania świadczymy na terenie Włoch, całej Warszawy i jej okolic. Zatrudniamy wyłącznie odpowiednio przeszkolonych profesjonalistów, którzy przy wykorzystaniu najwyższej jakości sprzętu są w stanie w szybki sposób zdezynfekować każde wnętrze. Proces zawsze rozpoczyna się od zbadania stężenia ozonu w powietrzu przy użyciu specjalistycznych mierników. Znając ten pomiar jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie stężenie, które osiągniemy za pomocą generatora ozonu. Urządzenie o innej mocy wykorzystamy do małego mieszkania, a o innej do dużej hali przemysłowej. 

Ozonowanie jest całkowicie bezpieczne dla środowiska i ekologiczne, dzięki temu, iż ten gaz występuje naturalnie w naszym otoczeniu. Podczas wykonywania usługi pomieszczenia muszą zostać opuszczone, a po jej zakończeniu należy dokładnie wywietrzyć wnętrze. Po kilku godzinach można już swobodnie wrócić do swojej codzienności. Od razu będzie można wyczuć przyjemne uczucie świeżości i czystość wdychanego powietrza.

Świadczymy usługi ozonowania w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Współpracujemy między innymi ze szkołami, szpitalami, sklepami i urzędami. Wykorzystując naturalnie występujący gaz, jakim jest ozon, jesteśmy w stanie zdezynfekować każdą powierzchnię, łącznie z docieraniem w trudno dostępne miejsca. W tym samym czasie następuje również dezodoryzacja, dzięki której możemy pozbyć się wszelkich nieprzyjemnych zapachów.

Ozonowanie Warszawa – Włochy

Swoje usługi ozonowania świadczymy wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba. możemy dezynfekować duże przestrzenie jak supermarket czy magazyn, a także małe jak kawalerka czy nawet samochód. Jest to szybki sposób na pozbycie się wszelkiego rodzaju bakterii, wirusów, grzybów i pozostałych drobnoustrojów. Ozon dostaje się w nawet najmniejsze zakamarki i szczeliny, gdzie nie jesteśmy w stanie dotrzeć podczas zwykłego sprzątania. Dzięki temu wnika również we włókna materiałów i tapicerek. W szybki sposób pozwala na pozbycie się odoru dymu tytoniowego, zapachów odzwierzęcych czy woni rozpuszczalnika. 

Kierujemy się przede wszystkim satysfakcją klientów, przez co przykładamy wyjątkową staranność do terminowości i sprawności wykonywania usługi. Pracujemy również w weekendy i nocą, aby jak najmniej naruszać Państwa komfort podczas wykonywania codziennych czynności. Z naszych usług skorzystało już wiele firm i osób prywatnych z warszawskich Włoch i okolic. Ozonowanie staje się coraz popularniejsze dzięki temu, iż jest w pełni bezpieczne, szybkie i niezwykle skuteczne.