ozonowanie warszawa wilanów

Ozonowanie Wilanów

Usługę ozonowania wykonujemy na terenie całej warszawy, również na Wilanowie, oraz w okolicach miasta. Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu, posiadają stosowne kwalifikacje, a także wieloletnie doświadczenie w branży. Swoją pracę rozpoczynają od użycia precyzyjnego miernika ozonu. Pozwala on na poznanie aktualnej ilości aktywnego tlenu w powietrzu. Znając ten wskaźnik i wielkość ozonowanego pomieszczenia możemy precyzyjnie określić potrzebną moc, z jaką będą używane generatory ozonu. One z kolei wytwarzają i rozpylają gaz w wybranym miejscu. Inne urządzenie posłuży więc do małego mieszkania, a o innej do dużego supermarketu.

Ozon naturalnie występuje w naszym środowisku, dzięki czemu jest całkiem naturalny i bezpieczny dla człowieka, a co za tym idzie – również ekologiczny. Podczas ozonowania należy opuścić pomieszczenie i zabrać z niego wszystkie rośliny, a po skończonej usłudze dokładnie je wywietrzyć. Po powrocie wystarczy jedynie dokładnie wywietrzyć wnętrze i można już cieszyć się czystym i świeżym powietrzem.

ozonowanie

Ozonowanie jest jedną z naszych najpopularniejszych usług. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i pozwala na dezynfekcję i dezodoryzację wszystkich pomieszczeń i przedmiotów. Właściwości fizyczne tego utleniającego się gazu umożliwiają wnikanie w głąb tkanin i dywanów, a także pozwalają na dotarcie w nawet najtrudniej dostępne miejsca.

ozonowanie-na-wilanowie

Ozonowanie na warszawskim Wilanowie

Ozonujemy pomieszczenia każdego rodzaju; mieszkania i domy prywatne, budynki pożytku publicznego, placówki oświatowe i medyczne, a także samochody. Dzięki tej metodzie w szybkim czasie możemy pozbyć się bakterii, wirusów, grzybów i pleśni z otoczenia. Dezynfekcja przebiega nie tylko na gładkich powierzchniach, lecz również przedostaje się do każdego zakamarka. Dodatkowo eliminuje nieprzyjemne zapachy, jest w stanie zneutralizować nawet odór dymu tytoniowego oraz zapachy odzwierzęce. 

Priorytet dla nas stanowi Państwa satysfakcja z wykonanej przez nas usługi. Działamy więc sprawnie i terminowo. Pracujemy również nocami i w weekendy, aby jak najmniej naruszać Państwa komfort w ciągu dnia. Czas trwania usługi zależny jest od wielkości pomieszczeń, a także od początkowego stężenia ozonu w powietrzu. 

Wiele razy już współpracowaliśmy z podmiotami z warszawskiego Wilanowa, a także z całego miasta stołecznego i jego okolic. Ozonowaliśmy między innymi szkoły, szpitale, urzędy, sklepy i gabinety kosmetyczne. Równie często mamy okazję dezynfekować prywatne domy i mieszkania.