Ozonowanie Wesoła

Dzielnica Wesoła w Warszawie to jeden z obszarów, na których działamy. Ozonowanie wykonujemy również na terenie całej Warszawy oraz w jej okolicach. Pracują z nami specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania takich procesów. Wykorzystują do tego wysokiej jakości profesjonalne generatory ozonu i mierniki stężenia ozonu. Każda usługa rozpoczyna się od zbadania stężenia tego gazu w pomieszczeniu, aby móc dobrać odpowiednią do niego i do wielkości wnętrza moc sprzętu. Dzięki temu, iż posiadamy szeroką gamę urządzeń do ozonowania jesteśmy w stanie wykonywać usługi zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. 

Ozon to gaz, który naturalnie występuje w naszym środowisku. Dzięki temu jest on całkowicie bezpieczny i w pełni ekologiczny. Podczas trwania usługi konieczne jest opuszczenie pomieszczeń, wraz ze zwierzętami i znajdującymi się w nich roślinami. Do codziennych obowiązków można wrócić już po dokładnym wywietrzeniu ozonowanego wnętrza. Różnicę w czystości wdychanego powietrza będzie można odczuć natychmiast.

Jako firma Ozonus świadczymy profesjonalne usługi dezynfekcji metodą ozonowania. Z naszej oferty korzystają klienci indywidualni, przedsiębiorstwa, placówki edukacyjne, medyczne oraz urzędy i salony kosmetyczne. Jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkie bakterie i zarazki dzięki wykorzystaniu tego naturalnego gazu, jakim jest ozon. Docieramy w nawet najtrudniej dostępne miejsca. Jednocześnie następuje proces dezodoryzacji, podczas którego wyzbywamy się wszystkich przykrych zapachów.

Ozonowanie Warszawa Wesoła

Ozonowanie przeprowadzamy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dezynfekcja. Współpracowaliśmy z przedszkolami, szkołami, przychodniami, klinikami oraz supermarketami i salonami fryzjerskimi. W szybkim czasie jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkie wirusy, grzyby i alergeny z powierzchni płaskich, wąskich szczelin i włókien materiału. Pozbywamy się jednocześnie nieprzyjemnych zapachów, które bywają bardzo trudne w neutralizacji. 

Priorytet dla nas od zawsze stanowiło zadowolenie naszych klientów. Dotrzymujemy wszystkich terminów, działamy sprawnie i z największą dokładnością. Usługi wykonujemy także nocą i w weekendy po to, aby nie zakłócać Państwa pracy i innych codziennych obowiązków. Ozonowanie staje się coraz popularniejszą metodą na walkę z drobnoustrojami, gdyż rośnie wśród ludzi świadomość o jego właściwościach i braku negatywnych skutków stosowania tego gazu. Dlatego też mieliśmy okazję pomagać już wielu klientom o różnych potrzebach, którzy nam zaufali i byli w pełni zadowoleni z naszych usług.