Ozonowanie Wawer

Ozonowanie przeprowadzamy we wszystkich warszawskich dzielnicach, w których skład wchodzi również Wawer. Działamy także na terenie okolic miasta. Usługi wykonują przeszkoleni specjaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży. Proces zawsze rozpoczyna zbadanie stężenia ozonu w powietrzu przy użyciu specjalistycznego miernika. Znając ten wskaźnik i wielkość pomieszczenia można dokładnie określić, z jaką mocą należy przeprowadzić ozonowanie. Do tego wykorzystywane są generatory ozonu, które wytwarzają ten gaz i rozpylają po wszystkich powierzchniach. Dzięki jego właściwościom fizycznym jest w stanie dotrzeć we wszystkie zakamarki, a także wniknąć we włókna materiałów. Posiadamy szeroką gamę urządzeń, które pozwalają nam przeprowadzać usługę w pomieszczeniach o nawet największym metrażu.

Ozonowanie jest w pełni bezpiecznie dla otoczenia, dzięki temu, iż aktywny tlen naturalnie występuje w naszym środowisku. Jednocześnie jest też całkowicie ekologiczny. Konieczne jest jednak opuszczenie pomieszczenia na czas wykonywania usługi. Po jej zakończeniu wystarczy wywietrzyć wnętrze i ponownie można zacząć z niego korzystać. Powietrze stanie się przyjemnie świeże i czyste.

Oferujemy profesjonalną dezynfekcję i dezodoryzację pomieszczeń. W swoich usługach wykorzystujemy tak zwany aktywny tlen – ozon, który posiada wyjątkowe właściwości. Z jego pomocą możemy wyeliminować z każdej powierzchni wszystkie bakterie, wirusy, grzyby, pleśń i alergeny. Dodatkowo neutralizujemy przy tym wszelkie zapachy, również te najtrudniejsze do zlikwidowania, jak woń dymu tytoniowego czy zapachy odzwierzęce. 

Ozonowanie Warszawa Wawer

Ozonowanie to coraz popularniejsza metoda dezynfekcji i dezodoryzacji pomieszczeń. Świadczymy usługi nie tylko w instytucjach czy placówkach medycznych, lecz także w szkołach, przedszkolach i prywatnych mieszkaniach. Nawet jeśli pomieszczenia są codziennie dokładnie sprzątane, niemożliwe jest pozbycie się wszystkich zarazków i drobnoustrojów ze wszystkich powierzchni. Ozon nie tylko dostaje się w najdrobniejsze nawet szczeliny, lecz także eliminuje wszystkie zapachy i pozostawia powietrze czyste i świeże.

W swoich działaniach na pierwszym miejscu stawiamy klienta. Zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów, pracujemy sprawnie i dokładnie. Usługi wykonujemy również w weekendy i nocą, aby nie zakłócać i nie przerywać Państwa aktywności w ciągu dnia. Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, a zdobyte zaufanie stanowi najlepszą gwarancję rzetelności i efektywności naszych usług.