Ozonowanie Ursynów

Usługi ozonowania świadczymy na terenie całej Warszawy, w tym na Ursynowie, oraz w okolicach miasta. Nasi specjaliści są odpowiednio wykwalifikowani oraz posiadają bogate doświadczenie w branży. Ozonowanie rozpoczyna się od zbadania stężenia ozonu w powietrzu przy użyciu specjalistycznego miernika. Wielkość pomieszczenia oraz wartość aktualnego stężenia aktywnego tlenu jest niezbędna do określenia dokładnej mocy, z jaką należy przeprowadzić cały proces. Ozonowanie jest przeprowadzane przy pomocy generatorów ozonu – wytwarzają one gaz i rozpylają go po całym pomieszczeniu. Dzięki postaci gazowej ozon może docierać w każdą szczelinę i zakamarek, a także wnikać we włókna materiałów. Jesteśmy w stanie wykonywać tę usługę we wnętrzach o każdym metrażu ze względu na to, iż posiadamy szeroką gamę przystosowanych do tego urządzeń.

Ozon jest całkowicie bezpieczny dla ludzi i środowiska dzięki temu, iż występuje on naturalnie w powietrzu. To czyni go także ekologicznym. Należy jednak opuścić pomieszczenie podczas, gdy usługa jest wykonywana. Można wrócić do niego po dokładnym wywietrzeniu wnętrza.

Zajmujemy się profesjonalnym ozonowaniem pomieszczeń biurowych, mieszkalnych i pozostałych obiektów. Wykorzystywany przez nas ozon posiada właściwości, dzięki którym w szybkim czasie jesteśmy w stanie pozbyć się wszystkich bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i alergenów z każdej powierzchni. Neutralizuje jednocześnie wszystkie zapachy, również te najbardziej uciążliwe, jak  woń dymu tytoniowego, farb, rozpuszczalników czy zapachy odzwierzęce.

Ozonowanie na warszawskim Ursynowie

Ozonujemy wszelkiego rodzaju pomieszczenia, w tym między innymi biurowce, mieszkania, domy, szpitale, gabinety kosmetyczne, żłobki i przedszkola. Dzięki wykorzystywanej metodzie w szybki i łatwy sposób eliminujemy z otoczenia bakterie, grzyby, wirusy, roztocza i małe insekty. Nie tylko powierzchniowo, lecz także dogłębnie we wszystkich szczelinach, tapicerkach i wykładzinach. Jednocześnie neutralizujemy brzydkie zapachy, które zazwyczaj są bardzo trudne do usunięcia, jak na przykład dym tytoniowy czy nieprzyjemna woń po pożarze.

Wszystkie usługi wykonujemy bardzo sprawnie. Mamy na uwadze przede wszystkim Państwa wygodę i komfort. Realizujemy ozonowanie również w nocy i w weekendy, co sprawdza się przede wszystkim w biurach i sklepach, gdzie nie musimy tym samym przerywać pracy obiektów. Wielokrotnie już wykonywaliśmy ozonowanie w firmach i instytucjach znajdujących się na Ursynowie, a także na terenie całej Warszawy.