Ozonowanie Ursus

Ozonowanie jest wykonywane przez naszą firmę w okolicach całej Warszawy, w tym także na terenie Ursusa. Cały proces odbywa się przy użyciu generatorów ozonu, które wytwarzają gaz i rozpylają po całym pomieszczeniu. Stężenie ozonu jest dobierane przez specjalistów przy użyciu mierników ozonu. Dzięki temu proces ozonowania może być przeprowadzony na różnej wielkości powierzchniach: halach, magazynach, w szkołach, w przedszkolach, w szpitalach oraz również w mieszkaniach i domach. Ozonowanie jest metodą ekologiczną, która nie ma wpływu na otoczenie, nie zawiera żadnych środków chemicznych, przez to po ozonowaniu wystarczy tylko dokładnie wywietrzyć wnętrze, aby wrócić do normalnego użytkowania. Po procesie ozonowania powietrze będzie świeże i czyste. Ozonowanie nie tylko oczyszcza powietrze z wszelkich wirusów i bakterii, bardzo dobrze sprawdzi się także przy odgrzybianiu. Dezynfekcja ozonem niweluje również nieprzyjemne zapachy takie, jak: dym tytoniowy, stęchlizna, zapach odzwierzęcy.

Od jakiegoś czasu ozonowanie stało się popularną metodą dezynfekcji powierzchni. Przede wszystkim jest ona ekologiczna i nie wykorzystuje się do niej żadnych środków chemicznych. Dzięki temu jest bezpieczna i nie wpływa na infrastrukturę. Ozon w bardzo łatwy sposób wchodzi w reakcje z innymi cząsteczkami chemicznymi, dzięki czemu jest szybki i skuteczny.  

Ozonowanie na warszawskim Ursusie 

Dezynfekujemy przy użyciu ozonu wszelkie pomieszczenia gospodarcze, biura, sklepy, hale, samochody oraz domy. Ozonowanie to idealny sposób oczyszczenia powietrza dla alergików, przy tym procesie pozbędziemy się wszelkich roztoczy, pyłków kwiatowych, pleśni, grzybów, muszek owocowych oraz zapachów po zalaniu czy pożarze. Ozonowanie mniejszych powierzchni takich jak mieszkania zazwyczaj zajmuje około dwie godziny,  po tym czasie wystarczy wywietrzyć pomieszczenia i bez obaw można z nich ponownie korzystać. Z naszej oferty ozonowania skorzystało już wiele firm z Ursusa, a także , szkoły, przedszkola, przychodnie, urzędy i wiele innych miejsc z całej Warszawy. Coraz częściej osób, które się do nas zgłaszają, to osoby prywatne chcące zdezynfekować i zdezodorować swoje mieszkania, domy i samochody. Wynika to ze świadomości, że nawet częste sprzątanie nie jest w stanie wyeliminować wszystkich drobnoustrojów, zwłaszcza ze szczelin i zakamarków. Dezynfekcje wykonujemy bez użycia środków chemicznych, dzięki czemu nie ma ryzyka zatruć i alergii. Działamy tak, żeby jak najmniej naruszać Państwa swobodę, dlatego oferujemy usługi w weekendy oraz w nocy.