Ozonowanie Targówek

Swoje usługi ozonowania kierujemy zarówno do osób z Targówka, jak i całej Warszawy i okolic. Przeprowadzają je wyszkoleni specjaliści, którzy przez lata nabyli bogate doświadczenie. Proces rozpoczyna się przy wykorzystaniu mierników stężenia ozonu, dzięki któremu możemy poznać ilość tego gazu znajdującego się w powietrzu. To od niego i od wielkości pomieszczenia zależy, z jakim natężeniem będzie pracować generator ozonu. Posiadamy gamę urządzeń, dzięki którym możemy ozonować i małe i duże powierzchnie. 

Proces dezynfekcji ozonem jest w pełni bezpieczny dla otoczenia. Gaz ten występuje naturalnie w naszym środowisku, dzięki czemu jest również ekologiczny. Podczas wykonywania usługi konieczne jest opuszczenie ozonowanego pomieszczenia. Po jej zakończeniu wystarczy tylko dokładnie wywietrzyć wnętrze, aby móc swobodnie z niego korzystać. Natychmiast wyczuwalna będzie zmiana w powietrzu, które stanie się czyste i przyjemnie świeże.

Firma Ozonus zaprasza do skorzystania ze swojej oferty profesjonalnego ozonowania pomieszczeń. Przeprowadzamy usługi zarówno w mieszkaniach, biurowcach, autach, szpitalach, urzędach oraz innych obiektach. Wykorzystując ozon jesteśmy w stanie zdezynfekować wszystkie powierzchnie, pozbyć się bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i pozostałych drobnoustrojów. Pozbywamy się również nieprzyjemnych zapachów, które bywają wyjątkowo uciążliwe i trudne w neutralizacji.

Ozonowanie na warszawskim Targówku

Ozonowanie cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród przedsiębiorstw i instytucji, lecz także pośród gospodarstw domowych. Bierze się to z rosnącej świadomości dotyczącej negatywnego oddziaływania mikroorganizmów na ludzki organizm. Podczas zwykłego, codziennego sprzątania nie jesteśmy w stanie pozbyć się wszystkich zarazków, zwłaszcza z miejsc, do których nie możemy dotrzeć. 

Realizujemy usługi ozonowania w dowolnych pomieszczeniach. Ozonujemy domy, gabinety lekarskie, samochody, szkoły, sklepy, biura i hale przemysłowe. Podczas procesu trwającego zaledwie kilka godzin pozbędziemy się szkodliwych dla organizmów drobnoustrojów i alergenów, wyeliminujemy małe insekty i zneutralizujemy wszystkie zapachy, również te przykre i wyjątkowo intensywne. Działamy szybko, sprawnie, jesteśmy terminowi i elastyczni. Staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, dlatego pracujemy również w ciągu nocy i w weekendy. Wyjątkowo cenimy sobie Państwa zaufanie, dlatego też gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonywanych przez nas usług.