Ozonowanie Śródmieście

Nasza firma zajmuje się ozonowaniem w całej Warszawie, w tym w Śródmieściu. Ozon ma bardzo silne właściwości utleniające, które nie są trujące i dzięki temu może on być wykorzystywany na wiele sposobów. Do tego procesu wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia ozonujące, do których nie używa się chemicznych produktów. Cały proces jest ekologiczny i nieszkodliwy. Podczas walki z pandemią, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się zarazków, ozonowanie wykorzystywane jest m.in. do dezynfekcji miejsc publicznych. Dezynfekowane są wiaty, przystanki autobusowe i tramwajowe, przejścia podziemne, okolice sklepów oraz szpitali. Ta metoda działa najszybciej ze wszystkich możliwych sposobów zabijania wirusów. Co najważniejsze, ozonowanie nie wpływa na infrastrukturę i jest bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska. 

Ozonowanie jest najbezpieczniejszą metodą dezynfekcji. Sprawdza się w biurach, szkołach, placówkach medycznych, gabinetach kosmetycznych, a nawet mieszkaniach. Jest ona nieinwazyjna i w pełni ekologiczna. Ozon utlenia wirusy, bakterie, roztocza i związki chemiczne. Dzięki temu pozbędziemy się nie tylko drobnoustrojów, ale także przykrych zapachów. Ozonowanie pomaga również w pozbyciu się niechcianych alergenów w domu oraz likwiduje roztocza kurzu. Jest to idealna metoda dezynfekcji dla wszystkich alergików. 

Ozonowanie na warszawskim Śródmieściu 

Ozonujemy wszystkie pomieszczenia i przestrzenie, domy, mieszkania, biura, szpitale, przedszkola, szkoły, sklepy, a nawet samochody. Jest to również bardzo dobra metoda na odgrzybienie klimatyzacji w samochodzie. Ozonowanie jest bardzo skuteczne, bo ozon w bardzo łatwy sposób wchodzi w reakcję z innymi związkami chemicznymi. Ponadto dzięki wykorzystaniu tej metody w domu czy mieszkaniu szybko pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów takich jak: dym tytoniowy, zapach odzwierzęcy, a nawet zapachów po malowaniu i lakierowaniu. Ozonowanie mniejszych pomieszczeń zajmuje około dwóch godzin, oczywiście wszystko zależy od wielkości pomieszczenia. Działamy w taki sposób, żeby jak najmniej naruszać Państwa swobodę, dlatego oferujemy usługi w weekendy oraz w nocy. Te dwie opcje przydatne są zwłaszcza dla biur i miejsc użytku publicznego, w których w ciągu dnia przebywa dużo ludzi, również pracujących. Ozon nie jest trwałym gazem, dlatego już po 20 minutach od ozonowania można bez przeszkód korzystać z pomieszczeń. Dezynfekcje wykonujemy bez użycia środków chemicznych, dzięki czemu nie ma ryzyka zatruć i alergii.