Ozonowanie Rembertów

Swoje usługi świadczymy na terenie całej Warszawy i okolic, w tym na warszawskim Rembertowie. Wykonują je odpowiednio przeszkoleni fachowcy, którzy posiadają szeroką wiedzę i kilkuletnie doświadczenie w branży. Ozonowanie rozpoczyna się od zmierzenia stężenia aktywnego tlenu znajdującego się w pomieszczeniu przy pomocy specjalistycznego miernika. Na tej podstawie określana jest moc działania generatora ozonu. W zależności od wielkości ozonowanego pomieszczenia, wybieramy urządzenie o adekwatnej mocy. Jesteśmy w stanie zdezynfekować nawet wielkie hale produkcyjne. 

Ozonowanie to metoda w pełni bezpieczna dla środowiska i dla człowieka. Gaz ten występuje naturalnie, jednak w niewielkiej ilości w powietrzu. Podczas wykonywania usługi konieczne jest opuszczenie pomieszczenia, jednak po jej zakończeniu wystarczy jedynie wywietrzyć wnętrze, by móc ponownie z niego korzystać.

Specjalizujemy się w ozonowaniu pomieszczeń biurowych, magazynowych, mieszkalnych i usługowych. Przeprowadzamy dezynfekcję i dezodoryzację przy wykorzystaniu naturalnie występującego gazu – ozonu. Posiada on wyjątkowe właściwości, dzięki którym możemy wyeliminować wszystkie drobnoustroje i alergeny w zaledwie kilka godzin. Dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy, w tym także odór rozpuszczalników i farb oraz dymu tytoniowego.

Ozonowanie na warszawskim Rembertowie

Ozonowanie staje się coraz popularniejszą metodą skutecznej dezynfekcji i dezodoryzacji. Dzięki swojej ekologiczności jest w pełni bezpieczna, a do tego szybka w wykonaniu. Nawet najdokładniejsze sprzątanie zwykłymi środkami nie jest w stanie zniwelować wszystkich wirusów i bakterii. Dzięki aktywnemu tlenowi nie tylko możemy całkiem się ich pozbyć, to jeszcze docieramy we wszystkie trudno dostępne miejsca. Ozonowaliśmy już pomieszczenia w placówkach medycznych, oświatowych, urzędowych i mieszkaniach prywatnych. Powietrze po ozonowaniu jest przyjemnie czyste i świeże.

Priorytetem dla nas jest klient i jego zadowolenie. Jesteśmy terminowi i punktualni, wszystkie działania wykonujemy sprawnie, a zarazem skrupulatnie. Realizujemy usługi również nocą i w weekendy, co jest szczególnie doceniane przez przedsiębiorstwa i instytucje, gdyż wówczas nasze działania nie wymagają przerwania codziennych obowiązków. Zdobyte przez lata zaufanie naszych klientów poparte jest najwyższą jakością naszych usług i rzetelnością całego naszego zespołu. Kontrahenci często do nas wracają, bo wiedzą, że dostaną profesjonalnie wykonaną usługę za naprawdę atrakcyjną cenę w każdym miejscu Warszawy.