Ozonowanie Praga

Ozonowanie wykonujemy na terenie Warszawy i jej okolic, w tym także na warszawskiej Pradze. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów z naszej branży, którzy posiadają stosowne kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie. Usługę rozpoczynamy od użycia miernika stężenia ozonu w powietrzu. Znajomość tego wskaźnika jest niezbędna do określenia odpowiedniej mocy generatora ozonu. Znaczenie ma również wielkość pomieszczenia, w którym będzie się odbywać dezynfekcja. Możemy wykonywać ozonowanie zarówno w małych mieszkaniach, jak i dużych halach magazynowych dzięki szerokiej gamie urządzeń o różnej mocy.

Stosowanie aktywnego tlenu jest całkowicie bezpieczne dla otoczenia i środowiska. Ozon dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu jest również w pełni ekologiczny. Podczas realizacji usługi wymagane jest opuszczenie pomieszczeń oraz usunięcie z niego roślin. Po zakończeniu należy jedynie wywietrzyć wnętrze, po czym można wrócić do swoich codziennych zajęć. To, co będzie można wyczuć od razu to przyjemnie czyste i świeże powietrze.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnego ozonowania pomieszczeń i samochodów. Wykonujemy usługi w mieszkaniach i domach prywatnych, siedzibach firm, magazynach, szkołach, placówkach medycznych i innych obiektach różnego typu. Dezynfekcję przeprowadzamy wykorzystując naturalnie występujący gaz, jakim jest ozon. Przy jego pomocy jesteśmy w stanie pozbyć się zarazków i alergenów ze wszystkich powierzchni i trudno dostępnych miejsc. 

Ozonowanie na warszawskiej Pradze

Usługi ozonowania cieszą się coraz większą popularność nie tylko wśród instytucji pożytku publicznego, lecz także wśród osób prywatnych. Dezynfekcja ozonem zyskuje coraz więcej zwolenników dzięki rosnącej świadomości dotyczącej szkodliwego działania różnego rodzaju drobnoustrojów na ludzki organizm. Niemożliwe jest podczas rutynowego sprzątania usunięcie wszystkich zarazków, zwłaszcza z trudno dostępnych miejsc. Dodatkowo, podczas stosowania tego wyjątkowego gazu następuje również dezodoryzacja pomieszczenia, dzięki której neutralizują się wszelkie nieprzyjemne zapachy. 

Przeprowadzamy ozonowanie we wszystkich dowolnych pomieszczeniach. W kilka godzin możemy zdezynfekować Państwa mieszkanie, biuro czy samochód. Działamy sprawnie, jesteśmy terminowi i staramy się jak najbardziej dopasować do Państwa wymagań. Pracujemy również w nocy i w weekendy, aby w możliwie jak najmniejszym stopniu naruszać Państwa harmonogram dnia. Dzięki temu przez lata działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, z wielu różnych branż.