ozonowanie ochota

Ozonowanie Ochota

Ozonowanie wykonujemy w okolicach Warszawy, a także na jej terenie, w tym na Ochocie. Specjalnie wyszkolony zespół rozpoczyna zabieg od użycia precyzyjnego miernika ozonu – dzięki niemu możemy poznać aktualne stężenie tego gazu w powietrzu. Ta informacja jest potrzebna między innymi do dobrania odpowiedniego stężenia ozonu użytego w konkretnym pomieszczeniu. Następnie, przy użyciu generatorów ozonu, które sztucznie wytwarzają ten gaz, rozpylany jest on w wybranym miejscu. Urządzenie o innej mocy zostanie użyte do małego mieszkania, a o innej do dużej hali. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na działanie zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach, typu supermarket.

Naturalne pochodzenie ozonu powoduje, iż jest on nie tylko ekologiczny, ale i bezpieczny dla środowiska. Ozonowane pomieszczenie musi zostać opuszczone przez wszystkie osoby przebywające w nim, a także należy zabrać z niego rośliny oraz zwierzęta. Po zakończonej usłudze należy dokładnie wywietrzyć wnętrza, a następnie można już powrócić do przebywania w nim. Oddychanie tak czystym powietrzem będzie odczuwalne i pozostawi uczucie przyjemnej świeżości.

ozonowanie

Ozonowanie to jedna z głównych gałęzi naszej działalności. Przy pomocy tego utleniającego się gazu możemy zdezynfekować wszystkie pomieszczenia, łącznie z ich dezodoryzacją. Właściwości ozonu pozwalają na jego wnikanie w nawet najtrudniej dostępne miejsca, łącznie ze szczelinami, zakamarkami, a także włóknami materiałów.

ozonowanie na ochocie

Ozonowanie na warszawskiej Ochocie

Zajmujemy się ozonowaniem wszelkiego rodzaju pomieszczeń, w tym mieszkań, domów, biur, przedszkoli, szkół, sklepów i samochodów. Wykorzystując tę metodę możemy szybko wyeliminować z otoczenia bakterie, grzyby, wirusy, roztocza i małe insekty. Działa ona nie tylko na gładkie powierzchnie, ale także przenika w głąb materiałów i tapicerek. Jednocześnie pozbywa się brzydkich, trudnych do usunięcia zapachów, jak na przykład dym tytoniowy, farba i rozpuszczalniki czy nieprzyjemna woń po pożarze.

Działamy bardzo sprawnie, mając na uwadze Państwa wygodę i komfort. Ozonowanie mieszkania zajmuje nam zazwyczaj do dwóch godzin – ma na to wpływ nie tylko wielkość powierzchni, ale i początkowe stężenie ozonu w powietrzu. Oferujemy również wykonanie usługi w nocy bądź w weekend, co sprawdza się przede wszystkim w biurach i sklepach, gdzie nie musimy tym samym przerywać pracy obiektu. 

Nasza usługa ozonowania została zrealizowana już wiele razy wśród firm znajdujących się na Ochocie, a także wśród przedszkoli, szkół, szpitali i wielu innych miejsc z całej Warszawy i okolic. Osoby prywatne także chętnie zapraszają nas do swoich mieszkań i domów, gdyż mają świadomość, że zwykłe sprzątanie nie przyniesie takich efektów, jak dezynfekcja i dezodoryzacja.