Ozonowanie Motoków

Usługi ozonowania realizujemy między innymi na warszawskim Mokotowie. Działamy także na terenie całej Warszawy i jej okolic. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, w tym mierniki stężenia ozonu i generatory ozonu o różnej mocy. Nasi specjaliści dzięki swojemu doświadczeniu i przy pomocy profesjonalnego sprzętu są w stanie dobrać odpowiednią moc i stężenie gazu do konkretnego pomieszczenia. Dysponujemy szeroką gamą tego typu urządzeń, co pozwala nam na realizację działań zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach.

Wykorzystywany przez nas gaz – ozon naturalnie występuje w naszym środowisku. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, iż jest on w pełni bezpieczny dla otoczenia i ekologiczny. Na czas trwania usługi należy jednak opuścić pomieszczenie, zabierając ze sobą zwierzęta i wszystkie rośliny. Po zakończeniu procesu wystarczy już tylko dokładnie wywietrzyć wnętrza i można spokojnie wrócić do swoich czynności. Różnica w jakości powietrza będzie wyczuwalna natychmiast.

Zajmujemy się świadczeniem usług ozonowania i dezynfekcji biur, mieszkań, samochodów i innych obiektów wielkopowierzchniowych. Współpracujemy z placówkami oświatowymi, szpitalami i przychodniami, przedsiębiorstwami i klientami indywidualnymi. Nie tylko pozbywamy się szkodliwych bakterii i wirusów, lecz także eliminujemy z pomieszczeń brzydkie zapachy. Docieramy we wszystkie trudno dostępne miejsca.

Ozonowanie na warszawskim Mokotowie

Dezynfekcję ozonem możemy przeprowadzić w każdym miejscu, w jakim zajdzie taka potrzeba. Ozonowanie przeprowadzaliśmy już w gabinetach kosmetycznych, klinikach, biurach, przedszkolach, domach i mieszkaniach po remoncie. W kilka godzin pozbędziemy się wszelkich drobnoustrojów, alergenów i grzybów nie tylko z powierzchni, ale i z każdego zakamarka oraz tapicerek i dywanów. Dodatkowo zneutralizujemy nieprzyjemne zapachy, które ciężko jest nawet dokładnie wywietrzyć.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta, dlatego stawiamy nie tylko na jakość wykonywanej usługi, lecz także na jej szybkie wykonanie oraz terminowość. Dla firm i klientów instytucjonalnych wprowadziliśmy również ozonowanie przeprowadzane nocą lub w weekendy. W ten sposób unikniemy przestojów w Państwa pracy i pozostałych obowiązkach. Dopasowujemy się do wymagań i potrzeb naszych klientów, jesteśmy elastyczni w działaniu, co umożliwia nam współpracę z podmiotami z wielu dziedzin. Ozonowanie dzięki swoim wyjątkowym właściwościom staje się coraz chętniej wybieraną metodą dezynfekcji i dezodoryzacji, co jest szczególnie ważne także ze względu na dbałość o środowisko.