Ozonowanie Bielany

Ozonowanie przeprowadzamy na terenie warszawskich Bielan, a także w całej Warszawie i jej okolicach. Usługę wykonują wyłącznie odpowiednio przeszkoleni specjaliści przy pomocy najwyższej jakości urządzeń. Proces rozpoczyna się zawsze od użycia miernika ozonu – wskazuje on aktualne stężenie ozonu w powietrzu, na podstawie którego dobierana jest odpowiednia moc generatorów ozonu. Posiadamy sprzęt przeznaczony zarówno do małych pomieszczeń, jak i do dużych, przemysłowych hal. Rozpylanie ozonu we wnętrzach jest całkowicie bezpieczne i ekologiczne dzięki temu, iż jest to naturalnie występujący gaz. Podczas ozonowania należy opuścić pomieszczenia na kilka godzin, zabierając ze sobą rośliny i zwierzęta. Po powrocie wystarczy tylko dokładnie wywietrzyć pozostałości ozonu, po czym można wrócić do swoich zadań. Różnica w jakości i świeżości powietrza będzie od razu wyczuwalna.

Zajmujemy się profesjonalnym ozonowaniem domów, biur i innych obiektów. Naturalnie występujący gaz, jakim jest ozon umożliwia dezynfekcję i dezodoryzację dowolnych pomieszczeń i powierzchni. Posiada on właściwości, dzięki którym jest w stanie dotrzeć do każdej, najdrobniejszej nawet szczeliny, a także w głąb tkanin. Niszczy wszystkie napotkane drobnoustroje.

Ozonowanie na warszawskich Bielanach

Ozonowanie wykonujemy w każdego rodzaju obiektach: domach, biurach, szkołach, przedszkolach, szpitalach, supermarketach i wielu innych. Stosując tę metodę jesteśmy w stanie w szybki i nieinwazyjny sposób pozbyć się zarazków, roztoczy, alergenów i małych insektów z pomieszczenia. Ozon działa nie tylko na płaskich powierzchniach, lecz także wnika głęboko w dywany i tapicerki. Oprócz eliminacji drobnoustrojów neutralizuje również brzydkie zapachy, które bywają wyjątkowo uciążliwe. 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, toteż kierujemy się sprawnością w wykonywaniu usług oraz dotrzymujemy wszystkich terminów. Długość trwania usługi zależna jest między innymi od wielkości pomieszczeń, a także początkowego stężenia ozonu w powietrzu. Ozonowanie małego mieszkania zajmuje nam średnio dwie godziny. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, usługi realizujemy także nocą i w weekendy. Dzięki temu nie muszą Państwo przerywać pracy ani swoich codziennych zajęć. Ozonowanie to coraz popularniejsza metoda na dezynfekcję, dlatego też mieliśmy już okazję współpracować z wieloma klientami z Bielan i całej Warszawy, w tym ze szkołami, firmami, klientami indywidualnymi, urzędami i placówkami medycznymi.