Ozonowanie Białołęka

Przeprowadzamy ozonowanie na terenie warszawskiej Białołęki, całego miasta stołecznego i w jego okolicach. Usługa ta jest przeprowadzana jest wykwalifikowanych specjalistów, którzy korzystając ze swojego doświadczenia i specjalistycznego sprzętu dezynfekują i dezodorują wszystkie powierzchnie. Przy pomocy miernika stężenia ozonu sprawdzają, jaką moc generatora ozonu należy użyć w danym pomieszczeniu. Znaczenie ma również jego wielkość. Posiadamy zarówno urządzenia przeznaczone do mniejszych przestrzeni, jak i te wykorzystywane na dużych metrażach. 

Ozonowanie jest w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska dzięki temu, iż wykorzystywany gaz występuje w naszym naturalnym otoczeniu. To gwarantuje bezpieczeństwo oferowanej przez nas usługi. Podczas ozonowania należy opuścić pomieszczenie (w małym mieszkaniu proces trwa około 2 godzin), zabierając ze sobą wszystkie rośliny oraz zwierzęta. Po skończonej usłudze wystarczy tylko wywietrzyć dokładnie wnętrze i można spokojnie z niego korzystać.

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi ozonowania w domach, mieszkaniach, biurach, samochodach oraz wszystkich innych wybranych pomieszczeniach. Nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród szkół, firm, laboratoriów, sklepów wielkopowierzchniowych oraz zakładów produkcyjnych. Przy pomocy ozonu pozbędziemy się wszystkich bakterii, wirusów, grzybów i alergenów, a także zneutralizujemy nieprzyjemne zapachy, również z dywanów i wykładzin.

Ozonowanie na warszawskiej Białołęce

Wykonujemy ozonowanie w każdej wybranej przestrzeni: biurach, szpitalach, przedszkolach, samochodach czy mieszkaniach. Możemy przeprowadzić dezynfekcję ozonem także w dowolnym innym wybranym miejscu. W zaledwie kilka godzin jesteśmy w stanie wyeliminować wszelkie szkodliwe zarazki, bakterie i alergeny z płaskich powierzchni oraz z tapicerek i wykładzin. Jednocześnie pozbędziemy się brzydkich zapachów, które bywają wyjątkowo uciążliwe.

Ozonowanie to nasza główna usługa, którą wykonujemy profesjonalnie, a jednocześnie sprawnie i możliwie szybko. Dotrzymujemy terminów i dopasowujemy się do Państwa terminarza. Pracujemy także nocą i w weekend, aby nie zakłócać funkcjonowania Państwa firmy w ciągu dnia. Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania, aby nie zawieść Państwa zaufania na żadnym polu. Dzięki temu, że współpracowaliśmy już z podmiotami z wielu różnych dziedzin, nabyliśmy doświadczenie, które jest najcenniejszą lekcją. Podejmujemy się nawet z pozoru niemożliwych zadań, które udaje nam się z powodzeniem zakończyć.